Torba bawełniana naturalna (ecrue) 32x48 cm długie ucho

3.36 zł/szt. netto
4.13 zł/szt. brutto
Brutto

Torba bawełniana naturalna (ecrue) 32x48 cm długie ucho, 140g

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 25.

  • Jeśli są Państwo zainteresowani nadrukiem na torbie po realizacji zamówienia proszę przesłać wiadomość mailową na adres <a href="mailto:sklep@torbowo.pl" target="_top" rel="noreferrer noopener">sklep@torbowo.pl</a>  z numerem zamówienia oraz logotypem w wersji wektorowej. Preferowane formaty plików: pdf, ai, eps, cdr. Po przesłaniu logo zostanie przygotowana wizualizacja do akceptacji Jeśli są Państwo zainteresowani nadrukiem na torbie po realizacji zamówienia proszę przesłać wiadomość mailową na adres sklep@torbowo.pl z numerem zamówienia oraz logotypem w wersji wektorowej. Preferowane formaty plików: pdf, ai, eps, cdr. Po przesłaniu logo zostanie przygotowana wizualizacja do akceptacji

Torby bawełniane z nadrukiem są jednym z tych pomysłów, które zyskują popularność, ciesząc się uznaniem nie tylko wśród ludzi młodych, ale i w gronie dojrzałych użytkowników. Napis może przecież nie tylko reklamować, ale i wyrażać poglądy, a nawet bawić swoistym hasłem czy prostym rysunkiem.

Torby są też od lat wykorzystywane w reklamie, bowiem klasyczne jednorazowe foliówki spotykaliśmy w sklepach kilkadziesiąt lat wstecz. Dziś stawia się na ekologię, dlatego reklamówki ze sztucznych tworzyw znikają ze sklepów, a ich miejsce zajmują torby wielorazowego użytku. W tej kategorii torby bawełniane z nadrukiem mają niewątpliwą przewagę, bowiem są o wiele trwalsze i można ich używać przez wiele miesięcy przenosząc nawet spore ciężary. Dzięki temu wydatek na reklamę jest znacznie bardziej opłacalny, a raz wyprodukowany gadżet znacznie dłużej pełni swoją funkcję. Torba zakupiona podczas wizyty w sklepie będzie towarzyszyć właścicielowi lub właścicielce nie tylko na wielu kolejnych wyprawach zakupowych, ale też podczas wypadu za miasto czy wizyty u znajomych. Torby z bawełny są też doskonałym opakowaniem dla prezentów eventowych rozdawanych podczas różnych promocji.


10000 Przedmioty

Specyficzne kody