Torba bawełniana naturalna (ecrue) 38x42 cm długie ucho

Torba bawełniana naturalna (ecrue) 38x42 cm długie ucho

3,20 zł zł/szt. netto
3.94 zł/szt. brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 3,94 zł

Torba bawełniana naturalna (ecrue) 38x42 cm długie ucho, 140g

Torby bawełniane z nadrukiem są jednym z tych pomysłów, które zyskują popularność, ciesząc się uznaniem nie tylko wśród ludzi młodych, ale i w gronie dojrzałych użytkowników. Napis może przecież nie tylko reklamować, ale i wyrażać poglądy, a nawet bawić swoistym hasłem czy prostym rysunkiem.

Torby są też od lat wykorzystywane w reklamie, bowiem klasyczne jednorazowe foliówki spotykaliśmy w sklepach kilkadziesiąt lat wstecz. Dziś stawia się na ekologię, dlatego reklamówki ze sztucznych tworzyw znikają ze sklepów, a ich miejsce zajmują torby wielorazowego użytku. W tej kategorii torby bawełniane z nadrukiem mają niewątpliwą przewagę, bowiem są o wiele trwalsze i można ich używać przez wiele miesięcy przenosząc nawet spore ciężary. Dzięki temu wydatek na reklamę jest znacznie bardziej opłacalny, a raz wyprodukowany gadżet znacznie dłużej pełni swoją funkcję. Torba zakupiona podczas wizyty w sklepie będzie towarzyszyć właścicielowi lub właścicielce nie tylko na wielu kolejnych wyprawach zakupowych, ale też podczas wypadu za miasto czy wizyty u znajomych. Torby z bawełny są też doskonałym opakowaniem dla prezentów eventowych rozdawanych podczas różnych promocji. 

Wytrzymała torba bawełniana z długimi uszami, pozwalającymi przenosić ją na ramieniu. Idealna na zakupy, do szkoły czy na wakacje. Wielorazowa torba bawełniana z bawełny o gramaturze 140 g/m2 to najlepszy eko zamiennik dla jednorazowych foliówek.

- warto zawsze mieć ją przy sobie -


Opis

Materiał:
Bawełna 140g
Rodzaj znakowania:
sitodruk. druk termotransferowy
Podstawa:
38 cm
Wysokość:
42 cm
Uchwyt:
Uchwyt długi
Ilość w kartonie:
250 szt.

Specyficzne kody