Filtruj według

Uchwyt:
more... less
Materiał:
more... less
Rodzaj znakowania:
more... less
Podstawa:
more... less
Wysokość:
more... less
Głębokość:
more... less

Torby

Torby

Reklamowa kawa ziarnista świeżo palona

26,57 zł

Świeżo palona kawa reklamowa z logo firmy to trend, który podoba się wszystkim i jest to prezent uniwersalny dla osób w różnym wieku, o zróżnicowanych gustach. Warto to wiedzieć, by zaoszczędzić czas na poszukiwania idealnego prezentu. Jeśli dołączymy do tego torbę reklamową ze spójnym, współgrającym nadrukiem, mamy gotowy przepis na udany zestaw upominkowy. Torbowo.pl to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne, gotowe produkty reklamowe, które wspólnie z nami spersonalizujesz. Przywiązujemy wielką wagę do czasu realizacji zamówienia, dlatego nasze produkty dostarczymy możliwie jak najszybciej.

Reklamowa kawa ziarnista świeżo palona + torba eko 24x32x10 cm

28,29 zł

Zestaw torba papierowa z logotypem + świeżo palona Kawa ziarnista to must have Twojej firmy. Nie musisz jednak inwestować tysięcy złotych, by sprawić twoim kontrahentom lub pracownikom prawdziwą przyjemność oraz pokazać, że doceniasz ich lojalność oraz zaufanie. Torba reklamowa z nadrukiem w dobrej cenie będzie strzałem w dziesiątkę. Nie martw się o projekt - otrzymasz profesjonalne doradztwo.

Torba papierowa biała 18x8x22 cm uchwyt papierowy skręcany

0,87 zł

Torba papierowa biała 18x8x22 cm uchwyt papierowy skręcany

Biała torba papierowa to produkt wykonany w 100% z recyklingowanego papieru Kraft (gładki, gramatura 90g/m2), jest to torba, która całkowicie rozkłada się w warunkach naturalnych, więc jest w pełni ekologiczna i przyjazna środowisku.

Istnieje możliwość zamówienia nadruku. Znakowanie wykonane będzie metodą sitodruku, a zapotrzebowanie należy zgłaszać wysyłając wiadomość mailową na adres: sklep@torbowo.pl z numerem zamówienia oraz logotypem w wersji wektorowej. Preferowane formaty plików: pdf, ai, eps, cdr. Po przesłaniu logo zostanie przygotowana wizualizacja do akceptacji.