Wybrałeś torbę, wypełniłeś nasze formularze - Twoje zamówienie trafiło do naszej obsługi


Zajęło Ci to pewnie trochę czasu, bo nie jest łatwo dobrać torbę o odpowiednich do konkretnych potrzeb wymiarach. Na szczęście zawsze możesz skorzystać z pomocy naszego Działu Obsługi Klienta, który w razie wątpliwości, poprowadzi Cię przez cały proces wyboru odpowiedniej torby i zamówienia.

Jeśli dokonałeś już zamówienia - nasze gratulacje! Wybrałeś najlepsze torby dostępne na rynku. Każda z nich wykonana została z papieru
w 100% pozyskanego z recyklingu. Nasza firma dba o środowisko, dlatego torby są w pełni ekologiczne i rozkładają się w warunkach naturalnych.


Współpracujemy z większością  Firm  Kurierskich


W zależności od zamówionej ilości i tego, czy zdecydowałeś się na indywidualne znakowanie, czas dostawy oraz ilość paczek wysłanych do Ciebie może się nieco różnić. Ale nie martw się! Poinformujemy Cię o wszystkim.


Paczka w przygotowaniu - trochę cierpliwości i znajdzie się w Twoich rękach


Standardowy czas dostawy nie powinien przekroczyć 14 dni roboczych. To czas potrzebny nam na ewentualne znakowanie metodą sitodruku (jeśli takowe zamówiłeś). W tym czasie zajmujemy się również przygotowaniem Twojej paczki, aby ucieszyła Cię tak samo jak nas cieszy jej pakowanie :) Czekamy też na zaksięgowanie Twojej płatności.

Robimy to wszystko tak szybko, jak tylko się da, bo zależy nam na Twojej satysfakcji. Dlatego krótko po otrzymaniu płatności, przekazujemy paczkę kurierowi. Pozostaje już tylko droga, jaką wraz z naszą paczką musi przebyć, aby trafić do Ciebie.


Gdy przygotujemy Twoją paczkę, wyślemy Ci maila z informacją.


Kurierzy przeważnie dostarczają nasze paczki w godzinach 7:00 do 14:00, dlatego dobrze, gdybyś był/była wtedy pod wskazanym
w zamówieniu adresie.

Inne, ważne informacje przekażemy Ci w mailu, dlatego koniecznie go przeczytaj :)

Wracamy do pakowania!CENNIK PRZESYŁEK KURIER DPD

Przedpłata 20,00 PLN + VAT
Pobranie 25,00 PLN + VAT